ADVERTENTIE
Karinthië


Op veel plaatsen ligt deze krokusvakantie twee keer zoveel sneeuw als vorig jaar. Dat meldt Weeronline in een persbericht. In Frankrijk is het sneeuwdek gemiddeld 1 meter in het dal en 2 aan de top. In Oostenrijk ligt 0,75 tot 1,5 m gemiddeld. Maar er zijn ook uitschieters naar 4 meter.

twee keer zoveel sneeuw
Foto: @AvoriazTourisme

Overal voldoende sneeuw

ADVERTENTIE


Het maakt dit jaar niet uit wat je wintersportbestemming is, er ligt overal voldoende sneeuw. Vorige winter was dat wel anders. Zeker tijdens Kerst 2016 lag er weinig sneeuw. Voor de voorjaarsvakantie had het vorig jaar op verschillende plaatsen wel gesneeuwd, maar dit jaar ligt er twee keer zoveel sneeuw. In lagere skigebieden en zeker in de dalen wordt dit jaar meer sneeuw gemeten. Hieronder een overzicht van de sneeuwhoogten in enkele populaire wintersportgebieden.

24-2-2017 13-2-2018 Afwijking tov 2017 
SkigebiedTop (cm)Dal (cm)Top (cm)Dal (cm)Top (%)Dal (%)
Les Trois Vallées210115275230+31+100
Les Deux Alpes1604020085+25+113
Saas-Fee17030435120+156+300
Sölden-Ötztal Arena2182033025+51+25
Saalbach Hinterglemm604017090+183+125
Gemiddelde16449282110+89+133

Bron: Weeronline.nl

Hoofdfoto: @AvoriazTourisme

ADVERTENTIE
Club Med

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here