Rodelongeluk Kirchberg: 2 meisjes zwaargewond

Twee tienermeisjes van veertien en zestien jaar zijn gisteren rond half zes in de avond zwaargewond geraakt bij een rodelongeluk in het Oostenrijkse Kirchberg. Beide liepen zware beenblessures op. De twee meisjes kwamen uit de plaats Kirchberg zelf. In een recht steil stuk ter hoogte van het stuwmeer kwamen ze volgens de politie met hun slee rechts van het spoor en reden ze tegen het daar gelegen vanghek aan.
Beide tieners liepen een zware blessure op in het gebied van het rechterbeen. Een achterop komende persoon die ook aan het rodelen was, alarmeerde de reddingsdiensten. De gewonden werden na eerste hulp van de pisteredding per reddingshelikopter naar het ziekenhuis in St. Johann gevlogen. De rodelbaan was tijdelijk gesloten om de reddingsdiensten de ruimte te geven.
Bron: TT.com | Hoofdfoto: Saskia Smulders
Lees ook:
- Opmerkelijk ongeluk in Wagrain: snowboard ramt skiërs
- Betrokken bij ski-ongeluk en vluchten? Je kunt zware straffen krijgen
- Diverse ski-ongelukken in Sölden: 3 gewonden
Ik ben ontzettend gek op wintersporten. ’t Maakt me niet uit waar ik dat doe, als er maar sneeuw ligt. En als ik er maar schrijven kan, zoals ik dat sinds 2008 doe voor Snowrepublic. Na het snowboarden hou ik er ook enorm van om een biertje te drinken in de après-ski tent en de bekende après-ski nummers mee te lallen. En oh ja, ik ben die hard Goofy 🙂