European Sleeper


 

Nieuwe chalets in het adembenemende Lechtal

Door: Maaike Somers

Vlak naast de piste, in het prachtige Lechtal, vind je chaletdorp Benglerwald Berg. De mooiste chalets direct aan de pistes van het skigebied Jöchtelspitze. Het grootste skigebied van het Lechtal.

Het chaletdorp Benglerwald staat garant voor luxe en comfort. Het privédorp voorziet je van alle gemakken. Dat begint al vroeg op de dag, als je verse bergontbijtje bij je chalet wordt bezorgt. Daarna kun je vanuit je chalet rechtstreeks de piste op, om te genieten van de heerlijke pistes van het gebied. En ben je nou echt een kilometervreter? Dan heb je geluk, het enorme skigebied Ski Arlberg ligt namelijk op slechts 20 minuten rijden. Hier vind je meer dan 300 kilometer aan piste.

En wat is er nu fijner na een dag buiten, dan naar de wellness gaan? In het chaletdorp vind je een privéspa die letterlijk van alle luxe is voorzien.

Lekker ontspannen

En daarna? Lekker ontspannen in je prachtige chalet. Die is voorzien van een volledig ingerichte keuken, een open haard, smart-home uitrusting en, tegenwoordig steeds belangrijker, gratis wifi. Of wat denk je van een winterBBQ? Dat kan gewoon, je hebt namelijk ook een BBQ op je terras. De ingrediënten en recepten worden bij je chalet bezorgd en als je wilt, kunnen ze zelfs voor je bereid worden.
Wijntje erbij? Er wordt voor een mooie selectie van bieren en wijnen gezorgd!

Deze winter openen er maar liefst zes nieuwe chalets in het dorp waarmee er voor ieder een geschikt chalet te vinden is. Voor de dierenliefhebbers is er een volledig omheind chalet waar je hond welkom is. Er zijn chalets met een fitnessruimte. Als je met je lief gaat is het liefdeschalet een echte aanrader.


Nieuwsgierig geworden? Kijk dan zeker eens op de website van Benglerwald.


Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

 

Ski amade

Ski amadé – Oostenrijks grootste skiparadijs

Alleen in Ski amadé kunt u met één skipas genieten van maar liefst 760 kilometer aan pistes. Tot wel 270 moderne liften en 356 perfect geprepareerde pistes in adembenemende berglandschappen wachten op skiërs en snowboarders.Lees meer

Sony camera's

Leg elk moment vast

Of je nu op wintersport gaat, door de bergen gaat wandelen of gaat genieten van een luxe vakantie aan zee, Sony biedt voor elke reis foto- en videografie producten om jouw unieke ervaringen vast te leggen en de content naar een hoger niveau te tillen. Zo is de nieuwe Sony A7C II samen met de FE 16-25mm F2.8 G en FE 24-50mm F2.8 G lens bijvoorbeeld een perfecte lichte en compacte kit als je maar weinig bagage mee kan nemen. Ontdek meer

Sankt Anton am Arlberg

Het grootste skigebied van Oostenrijk

Het winterseizoen begint op 4 december in St. Anton am Arlberg. Dan opent de deur naar buitengewone ervaringen in het grootste skigebied van Oostenrijk. Het charmante resort trekt wintersportliefhebbers van over de hele wereld en biedt meer dan alleen ongerepte pistes: een mengeling van traditie, avontuur en adembenemende natuur. Lees meer