European Sleeper


 

Soms kom je van die verhalen tegen waarvan je denkt: hoe is het mogelijk. Maar het is echt waar (volgens Wikipedia zelfs, dus dan zal het wel kloppen).

Skiballet: een Olympische sport?

Skiballet was een demonstratiesport tijdens de Olympische Winterspelen van 1988 en 1992. De sport is de laatste jaren aanzienlijk in populariteit afgenomen vanwege het feit dat het geen Olympische sport is geworden.

De internationale skifederatie heeft na 2000 de formele competitie van het skiballet beëindigd. En dat lijkt mij maar beter ook, dit ziet er toch niet uit! Of vind jij dat deze ‘sport’ wel Olympisch had moeten blijven?


Écht Olympisch nieuws lees je hier: snowrepublic.nl/pyeongchang-2018/


Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

 

Ski amade

Ski amadé – Oostenrijks grootste skiparadijs

Alleen in Ski amadé kunt u met één skipas genieten van maar liefst 760 kilometer aan pistes. Tot wel 270 moderne liften en 356 perfect geprepareerde pistes in adembenemende berglandschappen wachten op skiërs en snowboarders.Lees meer

Sony camera's

Leg elk moment vast

Of je nu op wintersport gaat, door de bergen gaat wandelen of gaat genieten van een luxe vakantie aan zee, Sony biedt voor elke reis foto- en videografie producten om jouw unieke ervaringen vast te leggen en de content naar een hoger niveau te tillen. Zo is de nieuwe Sony A7C II samen met de FE 16-25mm F2.8 G en FE 24-50mm F2.8 G lens bijvoorbeeld een perfecte lichte en compacte kit als je maar weinig bagage mee kan nemen. Ontdek meer

Sankt Anton am Arlberg

Het grootste skigebied van Oostenrijk

Het winterseizoen begint op 4 december in St. Anton am Arlberg. Dan opent de deur naar buitengewone ervaringen in het grootste skigebied van Oostenrijk. Het charmante resort trekt wintersportliefhebbers van over de hele wereld en biedt meer dan alleen ongerepte pistes: een mengeling van traditie, avontuur en adembenemende natuur. Lees meer