European Sleeper


 

Terwijl de goedheiligman ons land nog moet bereiken, zien we langzaamaan de kerstversiering alweer verschijnen. Worden er plannen gemaakt voor de feestdagen en dus ook voor oud en nieuw.
En wat kan er nou leuker zijn dan oud en nieuw op de top van de berg in Livigno te vieren? Niets toch? En al helemaal niet als je bedenkt dat die top zich op 3000 meter bevindt en je vanaf het panorama terras het vuurwerk op de berg én in de vallei kunt aanschouwen.

Tel daarbij op een geweldig feest op het verwarmde terras waarbij de feest- en apresski-hits je om de oren vliegen. Een groot kampvuur, een pistebullyshow, een buffet of a la carte diner zorgen ervoor dat je het oude jaar met een goed gevulde maag afsluit.

Zo heb je oud en nieuw nog nooit meegemaakt. En de dag erna? Weer lekker skiën op één van de vele pistes die Livigno te bieden heeft. Doe je het liever iets rustiger aan? Ga dan lekker wandelen in het gezellige dorp in het dal. Omringt door de skigebieden Carosello 3000, Mottolino en Monte della Neve en dankzij de traditionele bouwstijl, ademt deze vallei sfeer en gezelligheid.

Met zijn 110 kilometer aan piste, kun je je hier op je ski’s of op je board ook prima vermaken. Het skigebied beschikt over een goede afwisseling tussen blauwe, rode en zwarte pistes. En, het is een waar paradijs voor freeriders. Je kunt hier zelfs heliskiën.
Daarnaast is Livigno een erg kindvriendelijk gebied. Wel zo fijn in de kerstvakantie.

Meer weten over oud en nieuw in Livigno? Kijk dan hier.
Meer weten over Livigno en al haar mogelijkheden? Kijk dan hier.

Innsbruck

Klik hier voor meer informatie voor een actieve vakantie in Innsbruck en omgeving


 

 

Ski amade

Ski amadé – Oostenrijks grootste skiparadijs

Alleen in Ski amadé kunt u met één skipas genieten van maar liefst 760 kilometer aan pistes. Tot wel 270 moderne liften en 356 perfect geprepareerde pistes in adembenemende berglandschappen wachten op skiërs en snowboarders.Lees meer

Sony camera's

Leg elk moment vast

Of je nu op wintersport gaat, door de bergen gaat wandelen of gaat genieten van een luxe vakantie aan zee, Sony biedt voor elke reis foto- en videografie producten om jouw unieke ervaringen vast te leggen en de content naar een hoger niveau te tillen. Zo is de nieuwe Sony A7C II samen met de FE 16-25mm F2.8 G en FE 24-50mm F2.8 G lens bijvoorbeeld een perfecte lichte en compacte kit als je maar weinig bagage mee kan nemen. Ontdek meer

Sankt Anton am Arlberg

Het grootste skigebied van Oostenrijk

Het winterseizoen begint op 4 december in St. Anton am Arlberg. Dan opent de deur naar buitengewone ervaringen in het grootste skigebied van Oostenrijk. Het charmante resort trekt wintersportliefhebbers van over de hele wereld en biedt meer dan alleen ongerepte pistes: een mengeling van traditie, avontuur en adembenemende natuur. Lees meer