Hoe is de après-ski in Flachau? Onze top 5

Flachau is favoriet bij veel Nederlanders. Ik snap dat, want het gebied is fantastisch. Nog niet zo lang geleden was ik er voor Snowrepublic zelf. Maar behalve super goed skiën of snowboarden kun je er ook goed après-skiën. Ik zette de 5 leukste après-ski mogelijkheden voor je op een rijtje.
#1 Hofstadl
Deze après-ski tempel moet je een keer gezien hebben; het is de bekendste van Flachau. Iedere dag luiden om 16.00 uur de klokken en dan weet je: het is zover, de tent gaat los! Je vindt de Hofstadl onderdaan de bekende Hermann Maier World Cup-afdaling en vlakbij het bergstation van de Star Jet. Kan niet missen. Hoewel tegenwoordig omgeven door wat schandaaltjes is het nog steeds een super leuke place to be! Tip: wil je zeker weten dat je aan een tafel kunt zitten, reserveer die dan. Eten kun je er ook; een deel van de accommodatie is gereserveerd voor diner. Elke dinsdag is er live muziek!
#2 Dampfkessel
De Dampfkessel is óók een grote après-ski tent vind je naast het dalstation van de Space Jet, net buiten het dorp. Ze hebben er ook een groot terras dat met zonnig weer zeer druk bezet is. Je kunt er trouwens ook erg goed lunchen.
#3 Fliegenpilz
De Fliegenpilz is een schirmbar en vind je bij de Achter Jet. Zoals het een goede paraplubar betaamt gaat het scherm bij lekker weer naar beneden en kun je in het zonnetje genieten van je biertjes of een ander (après-ski) drankje. Je kunt er al vanaf 10.00 in de ochtend terecht tot een uurtje of negen in de avond.
#4 Purzerbau Alm
Nummer 4 in onze lijst is eveneens een gezellige, maar wat minder bekende, après-ski tent. Je vindt de Purzerbau Alm achter de rode Achter Jet piste. Je kunt er ook eten; ze serveren er heerlijke burgers. En met uitzicht op de piste smaakt dat extra goed.
#5 Zur Brennhütte
In deze traditioneel Oostenrijks ingerichte après-ski hut kun je behalve après-skiën ook…….inderdaad: eten! Je vind de hut aan de dalafdaling van de Achterjet gondellift. Deze tent is vooral geschikt als je niet van de massaliteit houdt zoals in de Hofstadl en Dampfkessel. Als je van rodelen houdt dan kom je hier zeker langs.
Hoofdfoto: Saskia Smulders
Lees hier alles over après-ski
Ik ben ontzettend gek op wintersporten. ’t Maakt me niet uit waar ik dat doe, als er maar sneeuw ligt. En als ik er maar schrijven kan, zoals ik dat sinds 2008 doe voor Snowrepublic. Na het snowboarden hou ik er ook enorm van om een biertje te drinken in de après-ski tent en de bekende après-ski nummers mee te lallen. En oh ja, ik ben die hard Goofy 🙂
één reactie op “Hoe is de après-ski in Flachau? Onze top 5”
Comments are closed.
Muziekstadl vanaf 21 h live muziek
Lislalm namiddag live dj top