Foto update van de sneeuwbom Oostenrijk
Door: Saskia Smulders
Je hebt ’t vast meegekregen: het heeft enorm hard gesneeuwd in delen van Oostenrijk. Dat leverde veel files op de weg (met dito vertraging), afgesloten dorpen, stroomstoringen en nog meer vervelende dingen. Maar, het leverde ook fantastische foto’s en video’s van de sneeuw op. We maakten een selectie in onze foto update.

Even onze auto uitgraven. Niet dat we weg kunnen.. ?? @Raymondwitvoet #lengau #hinterglemm #wintersport #oostenrijk #ingesloten #winterwonderland #rtl #vtmnieuws pic.twitter.com/nhwwIytLkq
— Olga L. Plokhooij (@olgalouise) January 6, 2019


Heavy Snow this afternoon 6th January in königsleiten, Austria! Video: @alex_anderrr #severeweather #extremeweather #snowfall pic.twitter.com/c9b1ybqunB
— WEATHER/ METEO WORLD (@StormchaserUKEU) January 6, 2019













Heb jij ook gave sneeuwdump foto’s (gezien)? Zet ze dan in de reacties!
Lees ook:
Lees hier alles over het wintersportweer en de sneeuwberichten
Ik ben ontzettend gek op wintersporten. ’t Maakt me niet uit waar ik dat doe, als er maar sneeuw ligt. En als ik er maar schrijven kan, zoals ik dat nu al meer dan 10 jaar doe voor SnowRepublic. Na het snowboarden hou ik er ook enorm van om een biertje te drinken in de après-ski tent en de bekende après-ski nummers mee te lallen.