CORONA-UPDATE | Na Willingen gaat ook Winterberg open
Door: Saskia Smulders
Dit weekend meldden we dat het Duitse skigebiedje Willingen de deuren zou openen. De maatregelen in de deelstaat Hessen werden dusdanig verruimd dat wintersporten op beperkte schaal weer mogelijk werd. Nu is er ook goed nieuws voor de grote broer Winterberg. Daar mogen de deuren ook open, zo meldt de Facebookpagina van Skiliftkarussell Winterberg.
Ook verruimingen in NRW
Winterberg ligt in een andere deelstaat, namelijke Nord-Rhein Westfalen en daar gelden nu ook verruimingen. Vanaf morgen wordt een deel van de liften geopend. Het uiteindelijke doel is om de gehele hoofdas (incl. Kappe) te openen voor Duitse toeristen. Ook de skiverhuur is geopend. Vanzelfsprekend zijn er de nodige maatregelen te nemen. Zo wordt het aantal gasten drastisch verminderd, moeten bezoekers online hun passen kopen. Natuurlijk gelden de algemene corona-regels zoals het dragen van een mondmasker in de liften en openbare gebieden en moet er zeer regelmatig ontsmet worden.

Sneeuwkanonnen
Het skigebied van Winterberg ligt er overigens prima bij; de afgelopen dagen was het koud genoeg voor de sneeuwkanonnen waardoor de pistes kunstmatig besneeuwd konden worden.
Bron: Facebookpagina Winterberg | Hoofdfoto: Facebookpagina Skiliftkarussel Winterberg
Anderen lazen ook:
- CORONA-UPDATE | Willingen in Duitsland opent de skideuren
- CORONA-UPDATE | Steeds meer skigebieden sluiten hun deuren eerder
- 5 Must-have apps voor skiërs en snowboarders
Ik ben ontzettend gek op wintersporten. ’t Maakt me niet uit waar ik dat doe, als er maar sneeuw ligt. En als ik er maar schrijven kan, zoals ik dat nu al meer dan 12 jaar doe voor Snowrepublic. Na het snowboarden hou ik er ook enorm van om een biertje te drinken in de après-ski tent en de bekende après-ski nummers mee te lallen.