Aandoenlijke beelden van sneeuwhond Parker in de verse poeder!
Wat een heerlijke beelden zijn dit.
Door: Ilse Nijhof
H
et voorbereiden van skigebieden om open te gaan is altijd een flinke klus. Gelukkig hebben ze in skigebied Loveland, in het westen van de Verenigde Staten, wel een hele leuke collega in het sneeuwteam. Hij heet Parker, heeft vier poten en een heerlijk zachte harige huid. Juist ja, een hond!
Strijd om de opening
De eerste storm van het seizoen bracht ongeveer vier centimeter sneeuw naar Loveland. Combineer dit eerste laagje met de aanhoudende sneeuwkanonnen en het skigebied is nog steeds volop in de race om als eerste te openen. Concurrenten Arapahoe Basin en Keystone zitten ze op de hielen dus het blijft spannend.
Rollen en genieten
Gelukkig heeft Parker heeft geen last van deze concurrentie strijd. In plaats daarvan kan de Berner sennenhond zich focussen op gelukkige gedachten terwijl hij zich in de sneeuw gooit en vrolijk rondrolt. Dat is toch fantastisch om te zien?
Wil je meer van zijn avonturen volgen? Hij heeft zelfs een eigen twitter account.
Bron en hoofdfoto: Loveland Ski Area
Ilse is een fanatiek snowboarder en is het liefst in de sneeuw te vinden. Ze gaat al sinds 2000 op wintersport en heeft jaren in een wintersport winkel gewerkt. Hierdoor heeft ze ook kennis van de producten en verschillende merken. Een echte wintersport lover dus!